DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Samsun °C

Basketbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde üçüncü, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi ile Misli.com Türkiye Basketbol Ligi&#39 …

14.10.2022
56
A+
A-

İSTANBUL (AA) – Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde üçüncü, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi ile Misli.com Türkiye Basketbol Ligi'nde ise ikinci hafta maçları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın maç programı şöyle:

– Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi

Bugün:

19.00 Türk Telekom-Bahçeşehir Koleji (Ankara)

Yarın:

13.00 TOFAŞ-Manisa Büyükşehir Belediyespor (TOFAŞ)

15.30 Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket-Frutti Extra Bursaspor (Pamukkale Üniversitesi)

18.00 Beşiktaş Emlakjet-Pınar Karşıyaka (BJK Emlakjet Spor Kompleksi)

16 Ekim Pazar:

13.00 Gaziantep Basketbol-ONVO Büyükçekmece Basketbol (Karataş Şahinbey)

15.30 Anadolu Efes-Darüşşfaka (Sinan Erdem)

18.00 Fenerbahçe Beko-AYOS Konyaspor Basketbol (Ülker Spor ve Etkinlik)

17 Ekim Pazartesi:

19.00 Aliağa Petkimspor-Galatasaray Nef (ENKA)

– ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 Çankaya Üniversitesi-Galatasaray Çağdaş Faktoring (Ankara)

15.00 OGM Ormanspor-Emlak Konut (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 Fenerbahçe Alagöz Holding-Antalya 07 Basketbol (Fenerbahçe Metro Enerji)

16 Ekim Pazar:

13.00 Beşiktaş-Nesibe Aydın (BJK Emlakjet Spor Kompleksi)

14.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Melikgazi Kayseri Basketbol (Antakya)

15.00 Rize Belediyesi-Bursa Uludağ Basketbol (Rize Yenişehir)

16.00 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi-BOTAŞ (Servet Tazegül)

– Misli.com Türkiye Basketbol Ligi

Bugün:

15.45 Mersin Büyükşehir Belediyesi-Bornova Belediyesi Karşıyaka (Servet Tazegül)

18.00 Sigortam.Net-OGM Ormanspor (BJK Emlakjet Spor Kompleksi)

Yarın:

14.00 Depomaxx Haremspor-Fenerbahçe Koleji DS Energy (Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi)

15.45 Ankaragücü Mamak Belediyesi-Antalya Güneşi (Mamak Belediyesi Hidayet Türkoğlu)

17.30 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Çağdaş Bodrumspor (Kurtdereli)

16 Ekim Pazar:

15.45 Semt77 Yalovaspor-Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler (90. Yıl)

17.30 Samsunspor-Akran Gemlik Basketbol (Mustafa Dağıstanlı)

17 Ekim Pazartesi:

18.00 Finalspor-Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor (Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi)

Muhabir: Ercan Doğan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.