Samsun 27°C
Hafif Yağmurlu
Samsun
27°C
Hafif Yağmurlu
Cts
30°C
Paz
30°C
Pts
30°C
Sal
27°C
Kabadüz’de Vatandaşların ödemeleri polis nezaretinde evlerinde yapıldı. Kabadüz İlçe Emniyet Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalarda İlçe Vefa Destek Grubunun çalışmaları hızlı ve etkin bir şekilde devam ediyor.
2 milyon yoksul aileye verilmesi planlanan biner liralık yardımlar, PTT şubelerinden alıcılarına ulaştırılmaya başlanmıştı.
Yardım paralarını almak isteyenlerin, şubelere akın etmesiyle yoğunluklar oluşmuş ve sosyal mesafe kuralları hiçe sayılmıştı.
Evde Kalın çağrısı ile artık ptt ödemelerinin evde yapılacağı açıklanmasının üzerine görevlendirilen Kabadüz İlçe Emniyet Amirliği ve PTT görevlilerinin birlikte çalışmaları ile vatandaşların ödemeleri evde gerçekleşti.