Samsun 30°C
Açık
Samsun
30°C
Açık
Paz
30°C
Pts
30°C
Sal
28°C
Çar
27°C
UMUDUNA SAHİP ÇIK ASLA KAYBETME…
Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye başkan adayı Mustafa Yeşilyurt yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Bugün iftar sonrası Canik ilçesi ,teknepınar mahallesinde Gelecek Partisi Canik Belediye başkan adayı Mehmet Akkaya nın da katılımlarıyla vatandaşlarla çay sohbetinde bir araya gelen Yeşilyurt; ” büyüklerimizin hayır duasını aldık ,şehrimizin her köşesinde hemşehrilerimizin dertlerine derman olacak projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.