LG UltraGear 27GP850
23 Ağustos 2021 10:57
519
A+
A-
LG UltraGear 27GP850-B'nin, 27 inç QHD Nano IPS Ekranı, IPS 1 ms (GtG) tepki süresi, 165Hz yenileme hızı (O/C 180 Hz), AMD FreeSync Premium uyumlu NVIDIA G-SYNC, VESA DisplayHDR 400 ile DCI-P3 yüzde 98 renk gamı, 3 taraflı neredeyse kenarlıksız ekranı ve eğimi, yüksekliği ayarlanabilir standı oyun dünyasına yeni bir soluk getiriyor.