Samsun’da Trafik Işığında Geçti! Sonuç Facia
Samsun’da kırmızı ışık ihlali nedeniyle meydana gelen kazada adeta can pazarı yaşandı.
![Samsun’da Trafik Işığında Geçti! Sonuç Facia](https://samsuncephaber.com/wp-content/uploads/2020/01/kirmizi-isik-kaza.jpg)
Samsun’da kırmızı ışık ihlali nedeniyle meydana gelen kazada adeta can pazarı yaşandı.
Kaza, Atakum ilçesi Denizevleri Kavşağı’nda meydana geldi.
İddiaya göre ışık ihlali nedeniyle meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı. 07 VFB 97 plakalı otomobil, Atatürk bulvarı üzerinden İlkadım ilçesine seyir halindeyken, kavşaktan çıkan bir otomobilin çarpması sonucu savrularak refüje çıktı. Hurdaya dönen otomobilde bulunan 2 kişi çevredekilerin yardımıyla otomobilden çıkartılarak refüje taşındı. Burada da vatandaşlar tarafından yaralılara ilk müdahale yapıldı.
Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen ambulans ile çevredeki hastanelere kaldırılan 2 yaralı, tedavi altına alındı. Polis ise kazayla ilgili çalışmalarını sürdürüyor.